| Stoomconsumptie | 2-4 kg/cyclus |
|---|---|
| samengeperste luchtconsumptie | 00,4-0,6 m3/cyclus |
| Totale grootte (L*B*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productiviteit 18 g/l | 100 Kg/u |
| Productiviteit 25 g/l | 160kg/h |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Gebruikbaar volume | 4.8 |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Stoomconsumptie | 2-4 kg/cyclus |
|---|---|
| samengeperste luchtconsumptie | 00,4-0,6 m3/cyclus |
| Totale grootte (L*B*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productiviteit 18 g/l | 100 Kg/u |
| Productiviteit 25 g/l | 160kg/h |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
| Voltage | AC380V 50HZ |
|---|---|
| Het installeren van macht | 25kw |
| Garantieperiode | 1year |
| Oorsprong | ZheJiang CHINA |
| Stoomconsumptie | 3-5 kg/cycle |
| Stoomconsumptie | 2-4 kg/cyclus |
|---|---|
| samengeperste luchtconsumptie | 00,4-0,6 m3/cyclus |
| Totale grootte (L*B*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productiviteit 12 g/l | 75 kg/uur |
| Productiviteit 18 g/l | 100 Kg/u |
| Stoomconsumptie | 2-4 kg/cyclus |
|---|---|
| samengeperste luchtconsumptie | 00,4-0,6 m3/cyclus |
| Totale grootte (L*B*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productiviteit 18 g/l | 100 Kg/u |
| Productiviteit 25 g/l | 160kg/h |
| Stoomconsumptie | 2-4 kg/cyclus |
|---|---|
| samengeperste luchtconsumptie | 00,4-0,6 m3/cyclus |
| Totale grootte (L*B*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productiviteit 18 g/l | 100 Kg/u |
| Productiviteit 25 g/l | 160kg/h |
| Stoomconsumptie | 2-4 kg/cyclus |
|---|---|
| samengeperste luchtconsumptie | 00,4-0,6 m3/cyclus |
| Totale grootte (L*B*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productiviteit 18 g/l | 100 Kg/u |
| Productiviteit 25 g/l | 160kg/h |
| Steam Consumption | 2-4 kg/cycle |
|---|---|
| Compressed air consumption | 0.4-0.6 m³/cycle |
| Overall size (L*W*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productivity 18g/L | 100 kg/h |
| Productivity 25g/L | 160kg/h |