| Spanning | AC380V,50Hz |
|---|---|
| Kracht | 9-9,3 kW |
| Grondstoffen | EPS |
| Garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Spanning | AC380V,50Hz |
|---|---|
| Kracht | 9-9,3 kW |
| Grondstoffen | EPS |
| Garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Spanning | AC380V,50Hz |
|---|---|
| Kracht | 9-9,3 kW |
| Grondstoffen | EPS |
| Garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Warranty Period | 1 year |
|---|---|
| Density | 12-30 g/L |
| Inlet | 40/50 |
| Weight | 2500-8000kg |
| Pressure | 0.6-0.8 |
| Stoomconsumptie | 2-4 kg/cyclus |
|---|---|
| samengeperste luchtconsumptie | 00,4-0,6 m3/cyclus |
| Totale grootte (L*B*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productiviteit 18 g/l | 100 Kg/u |
| Productiviteit 25 g/l | 160kg/h |
| Toepassing | EPS Schuim voor EPS Installatie |
|---|---|
| garantie | 1 jaar |
| Vervoerpakket | Standaard de uitvoerpakket |
| Oorsprong | Zhejiang, China; |
| Voltage | AC380V 50HZ |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |