| Steam Consumption | 2-4 kg/cycle |
|---|---|
| Compressed air consumption | 0.4-0.6 m³/cycle |
| Overall size (L*W*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productivity 18g/L | 100 kg/h |
| Productivity 25g/L | 160kg/h |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Pressure | 0.6-0.8 |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |
| Stoomconsumptie | 2-4 kg/cyclus |
|---|---|
| samengeperste luchtconsumptie | 00,4-0,6 m3/cyclus |
| Totale grootte (L*B*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productiviteit 18 g/l | 100 Kg/u |
| Productiviteit 25 g/l | 160kg/h |
| Stoomconsumptie | 2-4 kg/cyclus |
|---|---|
| samengeperste luchtconsumptie | 00,4-0,6 m3/cyclus |
| Totale grootte (L*B*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productiviteit 18 g/l | 100 Kg/u |
| Productiviteit 25 g/l | 160kg/h |
| Stoomconsumptie | 2-4 kg/cyclus |
|---|---|
| samengeperste luchtconsumptie | 00,4-0,6 m3/cyclus |
| Totale grootte (L*B*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productiviteit 18 g/l | 100 Kg/u |
| Productiviteit 25 g/l | 160kg/h |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| druk | 0.6-0.8 |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |
| Steam Consumption | 2-4 kg/cycle |
|---|---|
| Compressed air consumption | 0.4-0.6 m³/cycle |
| Overall size (L*W*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productivity 18g/L | 100 kg/h |
| Productivity 25g/L | 160kg/h |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |