| Spanning | AC380V,50Hz |
|---|---|
| Kracht | 9-9,3 kW |
| Grondstoffen | EPS |
| Garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Spanning | AC380V,50Hz |
|---|---|
| Kracht | 9-9,3 kW |
| Grondstoffen | EPS |
| Garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Stroom installeren | 25KW |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Stoomconsumptie | 3-5 kg/cyclus |
| Verwerkingstype | Schuimmachine |
|---|---|
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Maximale producthoogte | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Verwerkingstype | Schuimmachine |
|---|---|
| Hoogte van de kamer vereist | 5m-6m |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Maximale producthoogte | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Stoomconsumptie | 2-4 kg/cyclus |
|---|---|
| samengeperste luchtconsumptie | 00,4-0,6 m3/cyclus |
| Totale grootte (L*B*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productiviteit 18 g/l | 100 Kg/u |
| Productiviteit 25 g/l | 160kg/h |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
| Maximale producthoogte | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
| Maximale producthoogte | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Voltage | AC380V 50HZ |
|---|---|
| Garantieperiode | 1year |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| Grondstof | EPS |
| Oorsprong | ZheJiang CHINA |
| Stoomconsumptie | 2-4 kg/cyclus |
|---|---|
| samengeperste luchtconsumptie | 00,4-0,6 m3/cyclus |
| Totale grootte (L*B*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productiviteit 18 g/l | 100 Kg/u |
| Productiviteit 25 g/l | 160kg/h |