| Verwerkingstype | Batch pre expander machine |
|---|---|
| Hoogte van de kamer vereist | 5000 mm |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Buitenaardse dimensies | 11250x6600x6500 mm |
| voltage | AC380V,50Hz |
|---|---|
| Power | 9-9.3kw |
| Raw Material | EPS |
| Warranty | 1 year |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Spanning | AC380V,50Hz |
|---|---|
| Kracht | 9-9,3 kW |
| Grondstoffen | EPS |
| Garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Spanning | AC380V,50Hz |
|---|---|
| Kracht | 9-9,3 kW |
| Grondstoffen | EPS |
| Garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Spanning | AC380V,50Hz |
|---|---|
| Kracht | 9-9,3 kW |
| Grondstoffen | EPS |
| Garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Spanning | AC380V,50Hz |
|---|---|
| Kracht | 9-9,3 kW |
| Grondstoffen | EPS |
| Garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Spanning | AC380V,50Hz |
|---|---|
| Kracht | 9-9,3 kW |
| Grondstoffen | EPS |
| Garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Spanning | AC380V,50Hz |
|---|---|
| Kracht | 9-9,3 kW |
| Grondstoffen | EPS |
| Garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Spanning | AC380V,50Hz |
|---|---|
| Kracht | 9-9,3 kW |
| Grondstoffen | EPS |
| Garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Spanning | AC380V,50Hz |
|---|---|
| Kracht | 9-9,3 kW |
| Grondstoffen | EPS |
| Garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | Zhejiang China |