| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Het schuimen Dichtheid | 10-40 g/l |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Kracht | 14 kW |
| Schuimdichtheid | 8-30 g/l |
| Procesbeveiliging | Hoog |
|---|---|
| Procestype | Partij |
| Procesveiligheid | Hoog |
| Toepassing | Uitbreiding van de capaciteit van bestaande batchprocessen |
| Processescalabiliteit | Hoog |
| Procesbewaking | Hoog |
|---|---|
| Automatisering van processen | Hoog |
| Procesflexibiliteit | Hoog |
| Efficiëntie van het proces | Hoog |
| Procesbeveiliging | Hoog |
| Voltage | AC380V, 50Hz |
|---|---|
| Macht | 9-9.3kw |
| Grondstof | EPS |
| garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | ZheJiang CHINA |
| Diameter van de uitbreidingskamer | 1200 mm |
|---|---|
| Expansievatvolume | 2.2m3 |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| Garantie | 1 jaar |
| Algemene afmetingen | 4900x4700x3200 mm |
| Diameter van de uitbreidingskamer | 1200 mm |
|---|---|
| Expansievatvolume | 2.2m3 |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| Garantie | 1 jaar |
| Algemene afmetingen | 4900x4700x3200 mm |
| Spanning | AC380V,50Hz |
|---|---|
| Kracht | 9-9,3 kW |
| Grondstoffen | EPS |
| Garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Spanning | AC380V,50Hz |
|---|---|
| Kracht | 9-9,3 kW |
| Grondstoffen | EPS |
| Garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Verwerkingstype | Schuimmachine |
|---|---|
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Maximale producthoogte | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Warranty Period | 1 year |
|---|---|
| Density | 12-30 g/L |
| Inlet | 40/50 |
| Weight | 2500-8000kg |
| Pressure | 0.6-0.8 |