| Stoomconsumptie | 2-4 kg/cyclus |
|---|---|
| samengeperste luchtconsumptie | 00,4-0,6 m3/cyclus |
| Totale grootte (L*B*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productiviteit 18 g/l | 100 Kg/u |
| Productiviteit 25 g/l | 160kg/h |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Stroom installeren | 25KW |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Stoomconsumptie | 3-5 kg/cyclus |
| Stoomconsumptie | 8-11 kg/cyclus |
|---|---|
| samengeperste luchtconsumptie | 00,5-0,6 m3/cyclus |
| Totale grootte (L*B*H) | 5600X3800X4500 mm |
| Productiviteit 18 g/l | 320 kg/uur |
| Productiviteit 25 g/l | 430 kg/uur |
| Stoomconsumptie | 2-4 kg/cyclus |
|---|---|
| samengeperste luchtconsumptie | 00,4-0,6 m3/cyclus |
| Totale grootte (L*B*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productiviteit 18 g/l | 100 Kg/u |
| Productiviteit 25 g/l | 160kg/h |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
|---|---|
| Spanning | AC380V 50Hz |
| Procesbewaking | Hoog |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| Diameter van de uitbreidingskamer | 1200 mm |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
|---|---|
| Spanning | AC380V 50Hz |
| Procesbewaking | Hoog |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| Diameter van de uitbreidingskamer | 1200 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| Warranty | 1 year |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |