| Room Height Required | 5m |
|---|---|
| Voltage | AC380V 50Hz |
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| Vereiste hoogte van de kamer | 6000 mm |
|---|---|
| samengeperste luchtconsumptie | 00,4-0,6 m3/cyclus |
| Totale grootte (L*B*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productiviteit 18 g/l | 100 Kg/u |
| Productiviteit 25 g/l | 160kg/h |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Stroom installeren | 25kw-40KW |
| Garantieperiode | 1year |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Levertijd | 6-10days |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |
| Schuimdichtheid | 10-30 g/l |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Haven | Shanghai/Ningbo |
| Procesbeheersing | Hoog |
| Stoomdruk | 0.6-0.8Mpa |
| Naam van het product | Batch Pre Expander |
|---|---|
| Procesbeheersing | Hoog |
| Efficiëntie van het proces | Hoog |
| Procesintegratie | Hoog |
| Procesbeveiliging | Hoog |
| Procesbeheersing | Hoog |
|---|---|
| Procesbeveiliging | Hoog |
| Efficiëntie van het proces | Hoog |
| Procesveiligheid | Hoog |
| Procescapaciteit | Hoog |
| Verwerkingstype | Batch pre expander machine |
|---|---|
| Hoogte van de kamer vereist | 5000 mm |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Buitenaardse dimensies | 11250x6600x6500 mm |
| Verwerkingstype | Batch pre expander machine |
|---|---|
| Hoogte van de kamer vereist | 5000 mm |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Buitenaardse dimensies | 11250x6600x6500 mm |
| Verwerkingstype | Batch pre expander machine |
|---|---|
| Hoogte van de kamer vereist | 5000 mm |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Buitenaardse dimensies | 11250x6600x6500 mm |