| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Stroom installeren | 9.5KW |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Totale grootte (L*B*H) | 3100X1500X3500 mm |
| Stoomconsumptie | 3-5 kg/cyclus |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |
| Voltage | AC380V 50HZ |
|---|---|
| Garantieperiode | 1year |
| Oorsprong | ZheJiang CHINA |
| Grootte | 500x700mm |
| Productiecapaciteit | 8-25kg |
| Voltage | AC380V 50HZ |
|---|---|
| Het installeren van macht | 9.5KW |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Totale grootte (L*W*H) | 3100X1500X3500mm |
| Stoomconsumptie | 3-5 kg/cycle |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |