| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4950x3380 mm |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Procesbewaking | Hoog |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| Garantie | 1 jaar |
| Algemene afmetingen | 4490x4930x3490 mm |
| Verwerkingstype | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-110S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Verwerkingstype | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-140S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
|---|---|
| koelsysteem | Luchtkoeling |
| Operatiemodus | Automatisch |
| Grondstoffen | EPS, XPS, EPP |
| Kracht | 380V/50Hz |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Schimmelleven | 100.000 keer |
| Grondstoffen | Aluminiumlegering |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| Levertijd | 6-10days |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Procesbewaking | Hoog |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| Garantie | 1 jaar |
| Algemene afmetingen | 4490x4960x3390 mm |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Procesbewaking | Hoog |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| Garantie | 1 jaar |
| Algemene afmetingen | 4490x4960x3390 mm |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Schimmelleven | 100,015 keer |
| Grondstoffen | Aluminiumlegering |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS dichtheid | 5-48 |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Pressure | 0.6-0.8 |