| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Schimmelleven | 100029 keer |
| Grondstoffen | Aluminiumlegering |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS dichtheid | 5-50 |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Schimmelleven | 100034 keer |
| Grondstoffen | Aluminiumlegering |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS dichtheid | 5-51 |
| Voltage | AC380V 50HZ |
|---|---|
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Kleur | Aanpassing |
| Grondstof | EPS |
| Levertijd | 6-10days |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Schimmelleven | 100500 keer. |
| Grondstoffen | Aluminiumlegering |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS dichtheid | 5-48 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,000times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-140S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Verwerkingstype | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-110S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,001times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,000times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-47 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,002times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |