| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,012times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-140S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,014times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,006times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Schimmelleven | 100036 keer |
| Grondstoffen | Aluminiumlegering |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS dichtheid | 5-51 |