| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Procesbewaking | Hoog |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| Garantie | 1 jaar |
| Algemene afmetingen | 4490x4910x3510 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| Warranty | 1 year |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-140S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| Warranty | 1 year |
| Verwerkingstype | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Verwerkingstype | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-140S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-140S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |
| Processing Type | Foaming Machine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-100S |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Warranty Period | 1year |
| Maximale producthoogte | 3600 mm |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,012times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |