| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,003times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,000times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-46 |
| Voltage | AC380V |
|---|---|
| Het installeren van macht | 15kw |
| Garantieperiode | 1year |
| Oorsprong | ZheJiang CHINA |
| Levertijd | 6-10days |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Het schuimen Dichtheid | 10-40 g/l |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Kracht | 14 kW |
| Schuimdichtheid | 8-30 g/l |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Procesbewaking | Hoog |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| Garantie | 1 jaar |
| Algemene afmetingen | 4490x4950x3450 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4950x3370 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4940x3380 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4940x3370 mm |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Procesbewaking | Hoog |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| Garantie | 1 jaar |
| Algemene afmetingen | 4490x4950x3470 mm |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Procesbewaking | Hoog |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| Garantie | 1 jaar |
| Algemene afmetingen | 4490x4940x3480 mm |