| Diameter van de uitbreidingskamer | 1200 mm |
|---|---|
| Expansievatvolume | 2.2m3 |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| Garantie | 1 jaar |
| Algemene afmetingen | 4900x4700x3200 mm |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-140S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Expansion Chamber Diameter | 1200mm |
|---|---|
| Expansion Chamber Volume | 2.2m3 |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4900x4700x3200 mm |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Procesbewaking | Hoog |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| Garantie | 1 jaar |
| Overall Dimensions | 4490x4970x3400 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| Warranty | 1 year |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Procesbewaking | Hoog |
| Haven | SHANGHAI/NINGBO |
| Garantie | 1 jaar |
| Algemene afmetingen | 4490x4970x3410 mm |
| Verwerkingstype | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
| Verwerkingstype | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
| Verwarmingsmethode | Elektriciteit |