| Procescapaciteit | Hoog |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Transportpakket | Standaard exportpakket |
| Operatie | Automatisch |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Grondstoffen | EPS |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Gewicht | 4000 kg-7500 kg |
| Verwerkingstype | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Dichtheid | 12-30 g/l |
| Inlaat | 40/50 |
| Gewicht | 2500-8000 kg |
| Druk | 0.6-0.8 |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-140S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Grondstoffen | EPS |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Model | XYZ-1000 |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Grondstoffen | EPS |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Gewicht | 4000 kg-7500 kg |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Grondstoffen | EPS |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Gewicht | 4000 kg-7500 kg |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Garantieperiode | 1 Jaar |