| Verwerkingstype | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
| Verwarmingsmethode | Elektriciteit |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
| Verwarmingsmethode | Elektriciteit |
| Vormafmeting | 1700*1000 mm |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-110S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Verwerkingstype | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Verwerkingstype | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Verwerkingstype | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Processing Type | Foaming Machine |
|---|---|
| Cycle Time | 120-300S |
| Room Height Required | 5m |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Warranty Period | 1year |
| Verwerkingstype | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Garantieperiode | 1 Jaar |