| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-140S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Processing Type | Foaming Machine |
|---|---|
| Cycle Time | 60-140S |
| Room Height Required | 5m |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Warranty Period | 1year |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-140S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-140S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 120-300S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
| Processing Type | Foaming Machine |
|---|---|
| Cycle Time | 120-300S |
| Room Height Required | 5m |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Warranty Period | 1year |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-140S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-140S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Type verwerking | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-140S |
| Hoogte van de kamer vereist | 5 m |
| Oorsprong | ZHEJIANG China |
| Garantieperiode | 1 jaar |