| Garantieperiode | 1 Jaar |
|---|---|
| Spanning | AC380V 50Hz |
| Kleur | Aanpassing |
| Type | 2D automatisch |
| Levertijd | 6-10 dagen |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
|---|---|
| Spanning | AC380V 50Hz |
| Kleur | Aanpassing |
| Type | 2D automatisch |
| Levertijd | 6-10 dagen |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
|---|---|
| Spanning | AC380V 50Hz |
| Kleur | Aanpassing |
| Type | 2D automatisch |
| Levertijd | 6-10 dagen |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
|---|---|
| Spanning | AC380V 50Hz |
| Kleur | Aanpassing |
| Type | 2D automatisch |
| Computer | Omvatten |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
|---|---|
| Spanning | AC380V 50Hz |
| Kleur | Aanpassing |
| Type | 2D automatisch |
| Computer | Omvatten |
| Cyclustijd | 60-180S |
|---|---|
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Maximale producthoogte | 1850 mm |
| Machina dimensie | 4560x3180x4300 mm |
| Verwerkingstype | Schuimmachine |
|---|---|
| Cyclustijd | 60-100S |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Maximale producthoogte | 3600 mm |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Grondstoffen | EPS |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Gewicht | 4000 kg-7500 kg |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Grondstoffen | EPS |
| Oorsprong | Zhejiang, China |
| Gewicht | 4000 kg-7500 kg |
| Spanning | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Grondstoffen | EPS |
| Oorsprong | Zhejiang China |
| Gewicht | 4000 kg-7500 kg |